Адал Ұрпақ

Бүгін біздің мектептің белсенді жастары «Адал Ұрпақ» ерікті мектеп клубының отырысына жиналды.

«Адал ұрпақ» — бұл сыбайлас жемқорлыққа қарсы тұра алатын және жастар арасында оның барлық көріністерінде сыбайлас жемқорлыққа төзбеушілікті дамытуға ұмтылатын жастар. Мемлекет дамуының басым бағыттарын сақтай отырып, әрбір ерікті клуб өзіне жоғары адамгершілік, жауапты, бастамашыл және әлеуметтік Құзыретті азамат пен патриотты құру сияқты мақсаттар қояды.

Клуб қатысушылары «сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің өзектілігі-ол кешенді сипатта болуы тиіс» деген қорытындыға келді.

Сегодня активная молодежь нашей школы собралась на заседании добровольного школьного клуба «Адал Ұрпақ».
«Адал ұрпақ» — это молодежь, которая может противостоять коррупции и стремится к развитию среди молодежи нетерпимость к коррупции во всех ее проявлениях. Сохраняя приоритетные направления развития государства, каждый добровольный клуб ставит перед собой такие цели, как создание высоконравственного, ответственного, инициативного и социально компетентного гражданина и патриота.
Участники клуба сделали вывод о том, что: «Актуальность борьбы с коррупцией заключается в том, что она должна носить комплексный характер».